Maraton - 2024

Tilos Maraton 2024. június 3-16 között

Idén az előző évekből ismert FM és online térben zajló Tilos elMaratonos adománygyűjtő hét összeolvad az évtizedes múltú hagyományos Tilos Maraton fesztivállal! Június 3-től 9-ig az FM90.3-on és az online térben készülünk idén is tematikus adásokkal. 7-én beköltözünk a Dürer Kertbe, ahol 9 napon át maratoni adománygyűjtő fesztiválunkkal várunk mindenkit, egészen június 16-ig. Támogass minket, hogy folytathassuk a rádiózást.

A KORÁBBI MARATONOK PROGRAMJA:

Aukciók

Nézd meg a különleges művészeti alkotásokat
és aukciós ritkaságokat.

Az aukciók teljes bevétele
a Tilos Kulturális Alapítványt gazdagítja.

facebook event

A maraton teljes programját a facebookon itt találod.
Keresd a facebookon a kapcsolódó eseményeket,
amik a részletesebb programot is tartalmazzák.



A DÜRER KERT PROGRAMJA

06.07. péntek, WARM(n)UP

KERTI SZÍNPAD:
19:00 ~ Shakar Trio
20:30 ~ Decolonize Your Mind Society
22:00 ~ Tombola!
NAGYSZÍNPAD:
21:00 ~ triola gang
21:30 ~ OIEE
22:30 ~ Freakin' Disco
00:00 ~ Infragandhi
01:30 ~ Dj Titusz
03:00 ~ Bernathy (live)
TEREM:
20:00 ~ Dep'Art
21:30 ~ M.Á.K.
22:30 ~ Plutó
00:00 ~ Ficture & Novan
01:30 ~ Bobby Shyze
03:00 ~ The Hybrid Drummer Duo
CÖKXPON:
19:00 ~ Morgontz
21:00 ~ Galactic Jackson
23:00 ~ Gördön
01:00 ~ Atomik
03:00 ~ Mesterházy
DJ A KERTBEN:
22:00 ~ Johnny Drama
00:00 ~ Kanada Káosz
02:30 ~ Popdavec

KÖSZÖNJÜK A FELLÉPŐKNEK, HOGY ÖNZETLENÜL SEGÍTIK A TILOS RÁDIÓ TÖREKVÉSEIT ÉS MŰKÖDÉSÉT!


06.07. szombat, PSZICHEDELIKUS NAP

KERTI SZÍNPAD:
19:00 ~ Rigó Diszkó Döbrösi Laurával
20:30 ~ KORAI ELECTRIC
21:30 ~ FMXXX all stars TOMBOLA SHOW
NAGYSZÍNPAD:
22:00 ~ ONOGANA (IL)
23:30 ~ ÓPERENTZIA
01:00 ~ MΣO CULPA
03:00 ~ Dr Space
TEREM:
20:30 ~ Transnomad
21:30 ~ DüBel
22:30 ~ GRABANC
23:30 ~ Deley
BABAR Fesztivál pres:
01:00 ~ Axeev
02:15 ~ Alphakey
03:30 ~ Wavecooker
CÖKXPON:
18:00 ~ Papa & Alagi
20:00 ~ Sabiance - live
21:30 ~ Space S
23:00 ~ Kory
00:30 ~ Cheeky
02:00 ~ Oleg
03:30 ~ Snag
DJ A KERTBEN:
22:30 ~ Urban Vinyl - psychill set
00:30 ~ Morning Star - live
02:30 ~ Toge - oldschool prog set
02:30 ~ Quantum Progress - zenon set

KÖSZÖNJÜK A FELLÉPŐKNEK, HOGY ÖNZETLENÜL SEGÍTIK A TILOS RÁDIÓ TÖREKVÉSEIT ÉS MŰKÖDÉSÉT!


06.09. vasárnap, CSALÁDI ÉS GYEREK NAP

KERTI SZINPAD:
15:30 ~ Perpijazz
17:00 ~ PASO Kids
18:00 ~ Tombola!
19:30 ~ Street Sixteen
KERTI PROGRAMOK:
14:00 - 18:00:
- Kézműveskedés Chochol Etelkával és Zagyvai Dórival
- Kulimász – Játék és tér mindenkinek!
Nyakig a Kulimászban, avagy ki rágta el a kábelt? - Játékos nyomozás kicsiknek és nagyoknak
- Arcfestés
DJ A KERTBEN:
14:00 ~ egész nap: Dj Tomanek, beugroDJ, Dj Nándesz
20:30 ~ FabMix
CÖKXPON:
16:30-17:30 - ROSINFLUX
A nagy rizsdobálás! installkonci mindenkivel
19:00 - TRANSCENDENT WAVES:
Aiwa / solo live
Eril Fjord / solo live
Zságer / solo live
Zságer + Aiwa + Eril Fjord / impro

KÖSZÖNJÜK A FELLÉPŐKNEK, HOGY ÖNZETLENÜL SEGÍTIK A TILOS RÁDIÓ TÖREKVÉSEIT ÉS MŰKÖDÉSÉT!


06.10. hétfő, VILÁGZENE NAP

KERTI SZÍNPAD:
19:00 - Helka / Új Gereben
20:00 - Bélabáband
20:30 - Nasip Kismet
21:30 - Tombola!
NAGYSZÍNPAD:
21:00 - TriGatu - Indiai tánc
21:30 - Besh o Drom
23:00 - Duckshell
TEREM:
20:00 - Rézeleje - Táncház
AULA:
18:30 - KIÁLLÍTÁS-MEGNYITÓ
G. Horváth Boglárka festményei
Képalázene: Ad Astria zenekar
CÖKXPON:
19:00 - Önismereti Diszkó - Life Drawing Workshop
21:00 - B=XK=X - Game of Sounds
22:30 - Banyek - live
DJ A KERTBEN:
22:00 - Suhaid
00:00 - Dj Suefo

KÖSZÖNJÜK A FELLÉPŐKNEK, HOGY ÖNZETLENÜL SEGÍTIK A TILOS RÁDIÓ TÖREKVÉSEIT ÉS MŰKÖDÉSÉT!


06.11. kedd, JAZZ NAP

KERTI SZÍNPAD:
19:00 - Sokkal Másabb
20:30 - BUJDOSÓ TRIÓ
21:30 - Tombola!
NAGYSZÍNPAD:
21:30 - Csinszka
22:30 - RANDOM SZERDA:
Barabás Lőrinc - trumpet
Czitrom Ádám - guitar
Jónás Géza - double bass
Gálfi Attila: drums
TEREM:
21:30 - LESS IS MORE 4
22:40 - GENTRY SULTAN
00:00 - LEGO LASSI
CÖKXPON:
19:00 - turbo & bigEl
21:00 - Keyser
23:00 - Pándi Balázs
DJ A KERTBEN:
22:00 - SAMPLE TEMPLE: Tink, Angel 26, One-AB

KÖSZÖNJÜK A FELLÉPŐKNEK, HOGY ÖNZETLENÜL SEGÍTIK A TILOS RÁDIÓ TÖREKVÉSEIT ÉS MŰKÖDÉSÉT!


06.12. szerda, REGGAE NAP

KERTI SZÍNPAD:
19:00 - G Ras & Roots 4Ward
20:00 - LADÁNYBENE 27
21:30 - Tombola
NAGYTEREM:
21:30 - MANAKY
22:30 - SENA DAGADUB
TEREM:
22:00 - LOVE ALLIANCE meets DUBAPEST HIFI P
CÖKXPON:
18:00 - Délpestmasszív
20:30 - 3NtY feat. DubMog
/ 12 viny LP premier Sound System Show
21:30 - Du3normal - live
23:00 - Chily Team:
Dharma Beatz, Flying Elephant
DJ A KERTBEN:
22:00 - Skunk
23:30 - I-Lab a.k.a. Leengum
01:00 - Beáta Pozitiva

KÖSZÖNJÜK A FELLÉPŐKNEK, HOGY ÖNZETLENÜL SEGÍTIK A TILOS RÁDIÓ TÖREKVÉSEIT ÉS MŰKÖDÉSÉT!


06.13. csütörtök, BRINGA ÉS PUNK NAP

KERTI SZÍNPAD:
19:00 - Mutánsbringa Szépségverseny!
19:30 - Aberrált és a Feloszlottak
20:30 - Yellow Spots
21:30 - Tombola
NAGYSZÍNPAD:
20:30 - (Halál;Orgazmus)
21:30 - Tudósok
23:00 - Prosectura
00:30 - Lopunk
TEREM:
20:00 - Szüreti Veszedelem
21:00 - Furunculus
21:30 - Bloody Holly And The RicketZ
22:30 - Snobs
23:30 - Syndicate
00:30 - 05:00 : DAVORIA
CÖKXPON:
20:00 - 143⁰ (Pécs):
21:00 - EmCsi live
22:00 - haiori live
23:00 - Kukorica live
00:00 - Polyp live
01:00 - Babba Von Mamma live
DJ A KERTBEN:
22:00 - Tg Lupin
23:30 - Fifitness
01:00 - S_witch B2B Naut83
03:00 - Retap

KÖSZÖNJÜK A FELLÉPŐKNEK, HOGY ÖNZETLENÜL SEGÍTIK A TILOS RÁDIÓ TÖREKVÉSEIT ÉS MŰKÖDÉSÉT!


06.14. péntek, EKLEKTIK NAP

KERTI SZÍNPAD:
19:30 - Volkova
20:30 - Barkóczi Noémi
21:30 - Tombola!
NAGYSZÍNPAD:
21:30 - Kairos
22:30 - ##HAMAROSAN!##
00:00 - Dope Calypso
01:00 - Labek & Chrobak
02:00 - Vedat Akdag
KISTEREM:
19:30 - Pavilon
20:30 - Kadambabreder
21:30 - Verőköltő
23:00 - Nunki Bay Starship
00:00 - Flanger Kids / backpacker live-set
01:00 - Yorgos
02:30 - DREI_ : Stee, Inka, Sophee
CÖKXPON:
19:00 - Specdub
20:30 - Spyral
22:00 - FormatC:
23:30 - Kraak
01:00 - Acidbenci live
02:30 - Csokicsibész
DJ A KERTBEN:
22:00 - Kisszántó 00:00 - Adam Salman
02:00 - Minek & Minich

KÖSZÖNJÜK A FELLÉPŐKNEK, HOGY ÖNZETLENÜL SEGÍTIK A TILOS RÁDIÓ TÖREKVÉSEIT ÉS MŰKÖDÉSÉT!


06.15. szombat, TILOS PARTY NAP

KERTI SZÍNPAD:
19:00 - Mezítláb
20:30 - Hari_Drama
21:30 - Tombola!
NAGYTEREM:
21:00 - Lenkke_
22:00 - mïus
23:30 - Anima Sound System
01:00 - Grasshop & Marvin & Marka & Vida G & Vida L
KISTEREM:
21:00 - Kakadu & Bölömbika
22:00 - Doggos
23:00 - Beat Dis
00:30 - BEAT SAFARI:
00:30 - Stee
01:15 - Yorinobu
02:00 - Jade
03:15 - Klay
04:00 - Magematix
CÖKXPON:
19:00 - Fánibácsi
20:30 - Booshanka
22:00 - Peter Bernath & Naga
00:00 - Dr. Motte
03:00 - Beta
DJ A KERTBEN:
22:00 - Sanyi
00:00 - Marcel
02:00 - Nándesz

KÖSZÖNJÜK A FELLÉPŐKNEK, HOGY ÖNZETLENÜL SEGÍTIK A TILOS RÁDIÓ TÖREKVÉSEIT ÉS MŰKÖDÉSÉT!